| maite13 a întrebat:

daca mi-am creat un cont de facebook si acum vreau sa-mi desfiintez id-ul de messenger mai pot sa intru pe facebook? funda+vot

Răspuns Câştigător
| dNk0Flash a răspuns:

Da, id nu are absolut nici-o treaba cu facebook'u, de fapt ti.a folosit e-mailul nu id, deci nu este nici-o problema

2 răspunsuri:
| ღAღdღaღ a răspuns:

Nu,nu mai poti din pacate...sad Si eu mi-am sters id-ul de mess, iar apoi nu am mai putut intra pe Facebook...crying

| Anndy2000 a răspuns:

Da poti dar nu mai poti sa-ti citesti mailurile care iti veneau prin id! dar merge si eu am fqt asa! funda?