| gIiiIolil a întrebat:

dati-mi si mie niste chestii de facut la plictiseala plz...

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

Http://teste.haios. ro/ :-?

| sabinacamelia a răspuns (pentru daηă):

Auuleu am intrat pe sait si am facut testul ala cu vederea....ma speriat rau de tot! laughing

10 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

LABA! Alta intrebare mai tampita de atat nu ai gasit sa pui? Cred ca tot de plictiseala ai pus-o si pasta. Get a life!

| gIiiIolil explică (pentru PredatoR):

Aaa, ma duc maine la Carrefour cumpar o viata si ti-o trimit tie prin posta rapida, daca nu ai ceva mai bun de facut decat sa comentezi aiurea...

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Citește o carte.
Recomandări:
1. 1984
2. Ferma animaleolor
(ambele de Geroge Orwell)

Sau, uită-te la un film. Recomandări:
1. Nineteen eighty four (filmul după cartea lui Orwell)
2. Eagleye
3. Enemy of the state
4. Seksmisja (film polonez - găsești titrări în engleză ușor)
(ultimele 3 sunt filme despre societăți totalitare ultra supravegheate)

Sau, începe un serial. Recomandarea mea: Person of interest.

Oricare dintre astea le faci îți va deschide mai mult mintea.

Succes!

| IssabellaLoLa a răspuns:

Bunnn

1.fa sport
2.invata sa jonglezi
3.suna un prieten vechi cu care nu ai mai vb de mult
4.citeste
5.fa origami
6.gaseste cate o porecla prietenilor tai!
7.scrie un/o cantec/poezie/poveste
8.joaca tomapan
9.painicile
10.avioanele
11.canta!
12.danseaza
13.deschide dex la nimereala dsi invata cuvinte noi!
14. uita-te la poze mai vechi
15.mazgaleste reviste!
16.cauta prin fiecare sertar al casei
17.fa-ti un sendvis interesant
18.invarte-te cu scaunul 1
19.deseneaza
sper ca te-am ajutat
funda?

| gIiiIolil explică (pentru IssabellaLoLa):

Ce ma oftic ca m-am grabit sa dau funda la altcineva si nu tie...

| IssabellaLoLa a răspuns (pentru gIiiIolil):

Nu- nimic happy
consider ca e o funda "imaginara"

| georgeceltoma a răspuns:

Nu i-mi vine sa cred cand aud ca unii se plictisesc.Sunt atatea lucruri pe lumea asta de facut de invatat de creeat,cauta raspunsuri la intrebari care nu le gasesti explicatia,logica incearca sa o ajuti pe mama pe tata, sora prietenul, fa curatenie in camera, gateste, fa sport vaaaai...i-ti pot insira miliarde

| CaDet10000 a răspuns:

Origami ...pe mine ma omoara origami fac 100 de hartii pana imi iese, incearcahappy

| SweetyBoy a răspuns:

Buna incearca si tu vezi daca iti place marketglory.com e un joc de strategie economica, politica etc etc intra si vezi daca iti place baftawinking