| Ancuta7878 a întrebat:

Ma oameni. dati-mi niste lucruri de facut ceva interesant de facut ca mor aci de plictiseala :@. plss:* fundoi

Răspuns Câştigător
| psiHopixia a răspuns:

laughing Asta voiam sa postez si eulaughing) Of.ce trista'i plictiseala.sad Ce sa zic? iesi cu prietenii.cu gascathinking

11 răspunsuri:
| adutzz a răspuns:

Buna, pai asta depinde de hobby-urile tale, nu stiu care sunt, dar poti sa citesti, sa vizionezi filme, sa iesi cu gasca, apuca-te de un nou sport sau ceva dansuri, poti sa incerci sa inveti o limba noua, sau sa te perfectionizezi intr-un domeniu care te atrage si bineinteles poti sa calatoresti, daca ai posibilitatea, sa vezi locuri noi.

| Alinnnn a răspuns:

Ma fata. Du-te si te ****.

| loud! a răspuns:

Fa chesti ca cercei bratari handmade. poti sa si le vanzi faci un ban cinstit si iti alungi plictisealalaughing

| EvangelineLovin a răspuns:

I hear ya...nu stiu ce sa zic...adopta un catelus si de 3 ori pe zi ai ce face big grin

| CristiPavel a răspuns:

Am enumerat aici 12 lucruri: http://castigatimp.com/......depresiva/

| Ancuta7878 explică:

Ma oameni. ii prea cald de iesit afara, sau in parc sau unde ati zis voi chatterbox nu citesc laughing:-& numa prostii citesc!

| blddeea a răspuns:

Du-te si cumpara-ti un goblen frumos pe care sa il realizezi tu singura. Da rezultate

| gabriel_9090 a răspuns:

Da o petrecere mare si cheama-ty toty prieteni, sau cheamty catyva prieteni sa doarma la tine inchiriezi un film de groza actyune sau comedie ma rog ce preferi si vizionatyl. vizionare placuta sper ca te-am ajutat

| sweetkitty222 a răspuns:

Folosesteci imaginatia, poti face orci, mii si mii de lucruri... poti sa iesi in oras, in parc, poti sa desenezi, sa scrii, sau o chestie mai ciudata sa te stranbi in oglinda, poti sa chitesti, poti sa te prefaci ca esti ce vrei tu sa fii poti face orice

| Andrew28_3552 a răspuns:

Deseneaza,citeste o carte, cauta un joc interesant sa pierzi timpul, du-te si plimbate singurica prin oras sau cu cineva thinking