| Takizo a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de telefoane cu wi-fi si android(cu touchscreen daca se poate)dar sa nu depaseasca 600 lei. FUNDA!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| panther2007 a răspuns:

Pai aici ai multe variante incearca un Lg optimus one(P500),sau un Samsung galaxy mini.Asta daca doresti telefon nou, ca asa la mana a doua ai en variante

| Root4004 a răspuns:

Cel mai bine e Samsung happy ia-ti un galaxy mini. Dar mai sunt 2 care-s bune rau galaxy fit si galaxy gio. Dar cred ca galaxy fit e 650 lei si parca si galaxy gio dar pe free. Mai pune 50 lei si ia-ti galaxy fit eu am sis foarte multumit happy

Întrebări recente