| Sebytzu_9214 a întrebat:

dati-mi niste telefoane cu touchscreen, smarphone max 500 lei. daca se poate noi si shbig grin..multumesc...

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Am o propunere, mai strange pana la 700 lei sa iei un LG optimus sol, ca sa nu regreti dupa. Daca nu ai rabdare, cauta un galaxy gio sau ace in banii asta-i, sau chiar si galaxy s2 gasesti pe la 600 si cv de lei. Vezi sa cauti cu garantei daca iei sh.

6 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Vand eu Nokia 5230 nou..cu 250 Ron.,

| MarianAsh a răspuns:

Samsung Galaxy Y

| Stefanu a răspuns:

Telefoane noi, cu garantie accesorii etc pana la 500 de lei:
http://www.emag.ro/......sc/last/f2
Eu zic ca merita sa cumpari de la ei.
Stima!

| Shatteredx a răspuns:

HTC Touch 2

| ChiyoTheo a răspuns:

Nokia C5-03

| DeeaMiky a răspuns:

Samsung Wave 575; LG T300; LG optimus net; LG ego T500... funda:-)