| FrozEenSoul a întrebat:

De 5 zile joc mania metin2 big grin si mi-am facut iteme destul de bune cum ar fi Sirius+9 pietrat +6 (12 tarie 10 semiom 8 otrava 3 incetinire 8 viata ) / king, dar nu asta conteaza.
Vreau sa imi ziceti unde pica Piatra curcubeu si unde gasesc metine tip broasca aurie sau metine care dropeaza perle colorate!
Multumesc. dau funda raspunsului cel mai bun. bye

2 răspunsuri:
| Neddme a răspuns:

Daca vrei metin adevarat joaca metin2 RO. Si daca nu conteaza itemele de ce le-ai mai mentionat? Nu vreau sa fiu rea, dar pe Ro ii "the real deal" happy. Daca reusesti pe ro atunci esti bun.

| Fly2Sky a răspuns:

Ma Daca esti dragut imi spui unde pica sirius. Plz