| SporeBox a întrebat:

De ceva timp ma preocupa cuburile rubice si ce seamana cu ele. Am un "cub rubik" daca pot sa ii spun asa care e un fel de hexagon si nu vreau sa il tin bibelou asa ca am cautat pe internet cum se rezolva dar ei aveau ceva asemanator cu al meu. Al lor avea un fel de stea in mijloc (sa nu va ganditi ca era desenata) si al meu nu are. Poate sa imi spuna cineva cum se rezolva al meu sau macar cum ii zice? Sper ca ati inteles ceva din explicatiile mele.

3 răspunsuri:
| Anabela777 a răspuns:

Snake sau megamnix(poate al tau e doar atat de incurcat ca nu i se poate vedea steaua)

| SporeBox explică (pentru Anabela777):

Nu e incurcat deloc. Cum l-am luat din magazin asa a ramas

| SporeBox explică (pentru Anabela777):

E un fel de kilominx