| CarmichaeL a întrebat:

Salut, TPU. De foarte multa vreme caut sa gasesc de cumparat un Gameboy ( Color, Advance ), insa nu gasesc decat de la alte persoane ( oKazii, Tocmai.ro). Eu sunt un pic mai precaut, si nu am incredere in toti utilizatorii. So. Stiti unde as putea gasi de cumparat Gameboy? Sau stiti de unde as putea cumpara si un joc Pokemon pentru Gameboy?

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

La magazin nu vei gasi deci tot de pe aceste site-uri trebuie sa iti iei. Mie chiar ieri mi-au venit patru console gameboy de pe okazii si mai este una pe drum happy

| Seby90 a răspuns:

Nu se mai fabrica.