| MateiDaniel a întrebat:

Deci, dupa cum stiti, vineri la Mamaia au fost carele alegorice. :)
Ee. problema este alta :) A fost o masina, mai precis un Ford MARE negru. Cine stie cum se numeste clubul acela are fundita de la mine :*
Daca nu a-ti inteles despre ce masina este vorba aveti un link mai jos:http://imageshack.us/clip/my-videos/337/aejgpsltwofsecda ffrzrv.mp4/

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Avand in vedere vechimea intrebarii, cred ca topicul poate fi considerat inchis-ai aflat sau nu mai are importanta despre ce club este vorba.
P.S.Linkul nu duce nicaieri, da eroare.