| ThinkPink a întrebat:

Deci uite cum sta treaba:cand eram eu mica era un anime cred cu o fata sau mai multe(nu mai stiu sigur)care salva(u) lumea.Personajul principal se numea Maron sau ceva de genul.Era gen Saylor Moon, ma refer ca tot asa era niste fiinte supranaturale care salvau lumea.Deci cum se numesc de fapt si unde as putea sa gasesc macar poze daca nu pot sa vad episoadele?

Răspuns Câştigător
| GiuliaTamas a răspuns:

AAaaa da e Kamikaze Kaitou Jeanne happy

3 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Ms mult pentru fundita :]Si mie imi place foarte mult animeul happy

| SteauaNordului a răspuns:

Captain Planet?

| INNA_7716 a răspuns:

AAaaa da e Kamikaze Kaitou Jeanne