| sasasasasa a întrebat:

Deci vreau sa imi vand telefonul (Samsung star 2 GT-S5260) si nu am incarcator la el (la ros cainele) si vreau sa imi iau un Samsung galaxy Y
Cu cat sa il vind
sau sa cumpar un incarcator?

6 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Intra pe okazii si vezi cu cat se dau telefoanele pe acolo.eu iti recomand sa cumperi incarcator pentru el pentru a incasa un pret putin mai mare pe telefon.Lipsa incarcatorului iti poate dezavantaja vanzarea telefonului la un pret cat de cat ok

| anna13 a răspuns:

Daca vrei sa iti pastrezi telefonul, ia un nou incarcator, daca vrei alt telefon il poti vinde cu cablul de date drept incarcator, dar putin mai ieftin.

| Baton a răspuns (pentru anna13):

Cainele a ros cablul daca nu ai citit bine

| anna13 a răspuns (pentru Baton):

Poate ar trebui sa te uiti tu mai bine! cainele a ros incarcatorul nu cablul de date!

| Baton a răspuns (pentru anna13):

Credeam ca are cablu de incarcat si usb.2 in 1 tongue

| RaducuCelBoss a răspuns:

Pai nu prea stiu daca vri tu vindel ca sa-ti cumperi altul mai performant sunt sigur ca face ceva banuti.