| Gr3y3ras a întrebat:

Deci, vreau sa va pun o intrebare: ce chitara electroacustica imi puteti recomanda? Cu chitara vreau sa pot face foarte bine fingerstyle, sa fie pana in 1000 de lei si sa fie comoda in mana (am mana mare)... Si mai am o intrebare: chitara electroacstica suna la fel de bine fara sa fie amplificata la un amplificator... stiu ca suna mai tare, dar se aude la fel de clar? Multumesc pentru ajutor!

1 răspuns:
| Edimbc a răspuns:

Poate Fender CD-100 CE si suna destul de bine si fara amplificator.