| alexpr2000 a întrebat:

este adevarat ca de la varsta de 15-16 ani in sus incepe distractia? adica iesiri cu prietenii tarziu din astea?

6 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Pentru mine, la ce părinți am și la ce mulți prieteni am, probabil că nu va începe niciodată.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Da este adevarat

| ktlina a răspuns:

Cam asa tongue

| 999bianca a răspuns:

Da e adevarat. La 15-16 ani ii cea mai nebuna varsta.

| Nedelcu_Carlos_1990 a răspuns:

Sal...nustiu frate eu de la 14 ani ies cu prieteni ne distram pana la 22pm-5am noaptea sau chiar mai mult depinde ce conteaza te poti distra la orice varsta big grin

| gabidagau a răspuns:

Depinde de ce parinti ai dar cam da de atunci incepe distractia