| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca Rihanna a fost batuta de Chris Brown? Cine imi spune cand si de ce primeste funda!

Răspuns Câştigător
| JamesDeLa2 a răspuns:

Esti cam in urma cu stirile...Rihanna si Chris au avut o disputa violenta pe 8 februarie 2009, cu putin inainte de ceremonia premiilor Grammy. Chris a fugit de la locul incidentului si s-a predat dupa cateva ore. A fost eliberat pe o cautiune de 50.000 de dolari si ar putea fi pus sub acuzare pentru violenta domestica. Intra aici sa vezi cum arata batuta : http://stirileprotv.ro/......brown.html

8 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

LoL, batuta? A fost mutilata in bataie!
Iar chestia asta e cam veche nene... happy

| Monicaツ a răspuns:

Din cate stiu eu da

| R_8074 a răspuns:

Acum ai auzit si tu? :)) Asta a fost de mult. S.au certat cand erau in masina si el nu s.a putut stapanii si a batut.o, S.a intamplat acum 2 ani.

http://image.stirileprotv.ro/media/images///400x300/Feb2009//60244847.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,de mai multe ori, acum 2 ani cred.

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Pai a cam primit-o saraca fata. Pe 8 februarie 2010. Motivul... Chris Brown e cam violent. Poti citi aici mai multe http://stirileprotv.ro/......brown.html si este si o imagine, unde poti vedea ca Brown nu a fost prea bland cu ea;)

| PachetelDeFericire a răspuns:

Asta s-a intamplat in 2009, si asta pentru ca Chris era invidios pe Rihanna ca are mai mult succes si mai multi fani decat el. Asta este ce se speculeaza. Adevarul insa nu a fost "descoperit" laughing. Sper ca te'am ajutat. Astept fundita big grin

| mumoasa1989 a răspuns:

Rihanna a fost batuta in plina strada de iubitul ei, cantaretul Chris Brown.