| Th3Public3N3MY a întrebat:

Este bun antivirusul meu nod32 antivirus 4? Il folosesc impreuna cu zone alarm firewall si tot zone alarm are si antiphishing si mai am malwarebytes anti malware. Deci nod32 + malwarebytes anti malware +zone alarm sunt bune impreuna? Daca nu recomandati-mi si mie va rog inca o suita de securitate free si cu link de download.

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Daca in momentul in care le-ai instalat nu ai intampinat probleme intre programe, sigur fac o echipa buna.NOD 32 e un antivirus bun si consuma putine resurse.Antivirusuri bune sunt si Avast Free Edition, Bitdefender, Kaspersky, AVG.Malwarebytes' folosesc si eu si nu pot sa ii dau decat 10, prea bun programul, chiar si varianta free.

De Zone alarm firewall nu stiu ce sa-ti zic pentru ca nu l-am incercat big grin.

Ghinionul meu e ca nu pot folosi alt antivirus decat Microsoft Security Essentials ( de la celelalte iau ecran albastru ) impreuna cu Malwarebytes ( inainte aveam AVG Internet Security 2011)

| MeoKidu a răspuns:

Salut!
Eu folosesc Avast împreună cu ZA (Zone Alarm) şi nu prea am probleme.
O zi bună!