| cezcez a întrebat:

Eu fac sala nu este o sala mare este o sala cross fit mica de cartier ce sa fac sa ma apuc de kempo sau sa raman la sala? la sala are si sac! Dau funda

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Depinde ce urmaresti sa obtii din asta, daca vrei autoaparare sau doar sa arati si sa te simti mai bine. Daca doar vrei sa arzi calorii si mai cresti un muschi, stai la sala (poti lovi si sacul cand vrei sa lovesti pe cineva).

| Briana0201 a răspuns:

Eu zic sa ramai la sala, nu are rost sa te apuci si de kempo...sincer. Fa cum dorestihappy