| cosminnick3000 a întrebat:

Imi puteti spune ce sport sau ce arta sunt de viitor?
Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arta: Cantatul si compozitia muzicala.
Sport: Cam niciunul, telentul piere odata cu varsta.

| tranquilaaa a răspuns:

Pictura. E o meserie de viitor care necesita talent. Sporturile nu tin pe perioade indelungate, te poti rani sau, odata cu trecerea varstei, nu mai faci fata cerintelor. Pe cand, cu pictura sau alta arta castigi si mult si e de viitor pentru ca talentul nu se pierde, important e sa-l ai

| ShizAnime a răspuns:

Poti incerca football.Dar arta nu cred ca este ceva de viitor in Romania din pacate.Si mie imi place arta si sunt destul de suparata faptul ca arta nu este apreciata in Romania.

| florinmadalin a răspuns:

Mie sincer imi place fotbalul, dar asta depinde de tine de ce esti in stare happy

| Dascalescu_Ionut_1999 a răspuns:

Inotul cred... depinde de tine ok