| walken_3333 a întrebat:

ce imi puteti spune despre arta de a influenta deciziile oamenilor?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Se numeste arta persuasiunii sau arta de a manipula si presupune utilizarea unor tehnici care sa influenteze decizia finala intr-o negociere, in rezolvarea unei probleme. Aceasta depinde de context, circumstante si de oamenii carora te adresezi. Ai nevoie de vigilenta si flexibilitate, de adaptare rapida si eficienta la situatia in care te afli.

3 răspunsuri:
| PhaseMorphXR a răspuns:

Se numeste "Tehnici de Manipulare" si face parte din Socio-psihologie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Floatilla ce urata e pozalaughing

| Piticaaa a răspuns:

Eu cred ca unii se nasc astfelhappy altii o invata, dar nu vor fi niciodata la fel de buni ca cei care se nasc cu acest talent.