| DianaRocks a întrebat:

Salut TPU; Imi puteti spune si mie ce injuraturi sau nu chiar injuraturi...doar faze tari ( nu ma supar daca si injuraturi ) pentru niste farse la telefon? Mersi oricum...Ps: dau funda!

5 răspunsuri:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Spui ca il cauti pe nea porcu daca vrei sa suni cu numar ascuns sa vezi cum se mira

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasa-te de astfel de farse. Inca nu ai aflat de legea care tine sub observatie toate convorbirile si SMS-urile? Chiar si fara ea puteai fi depistat si inainte. Vrei sa ai probleme?

| Alexbossdeboss a răspuns:

Suna si intreaba : Domnul popescu si el zice dupa nu dupa suni inca o data si a 3 oare suni si zici :sunt Domnul popescu m-a cautat cineva?

| danielgrig a răspuns:

Suna pe cineva si zii sa vina pana afara ca are un pachet sau suni si cand raspunde il iei din prima cand vii sa-mi despici lemnelea alea?

| XxCataGramaxX a răspuns:

Suna pe cineva si intreaba-l daca mai vinde caruta aia de pe internet... tot asa am facut si eu si mi-a raspuns un moldovean deala cu cuvinte speciale din moldova si sa vezi ce m-am mai ras tongue xD