| papuciirupti a întrebat:

Care sunt cele mai tari faze/farse facute de voi?
care sunt cele pe care ati vrea sa le faceti cuiva?

Răspuns Câştigător
| Ihvnnm a răspuns:

Odata parintii mei erau plecati de acasa cand trebuia sa plec dimineata la scoala. Si cu câteva zile in urma ii tot spusesem surorii mele care este speriata de hoti ca o sa ii las usa descyiata cand plec (ea invata dupa-amiaza si eu dimineata). Si de dimineata cand am plecat i-am scris pe o hârtie "Am plecat la scoala, sa fii cuminte, sa iti faci temele, etc." si la sfarsit i-am spus "Si sa încui si tu usa când te trezesti ca nu am mai avut timp" dupa care am scris imediat in paranteza "Glumesc. Te pup" Ea cand s-a trezit asa buimaca cum era atunci cand a citit s-a speriat asa de tare ca nici nu s-a mai uitat sa vada ce scrie mai departe. A fugit imediat la usa si a incuiat-o fara sa mai verifice daca era sau nu încuiată. Sincer nici prin cap nu îmi trecea ca o sa reuseasca farsa. De obicei ea mai sta vreo jumătate de ora sau mai mult in pat de cand se trezeste pana se ridica si a spus ca asta a fost cea mai rapida trezire

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

In afara de clasica pasta de dinti pe clanta sau apelatul cu numar ascuns, ceva mai special nu am facut.

| Ihvnnm a răspuns:

Sau i-am mai facut o farsa lui mamaia am sunat-o si ea are telefon vechi si nu ii apare cine suna si mi-am schimbat vocea. I-am zis ceva de genul ca a castigat o vacanta nu stiu pe unde sau o anumita suma de bani. Cred ca farsa asta i-am facut-o de vreo 3 ori dar a treia oara nu prea a mai mers sad dar oricum a fost tare. I-am dat un număr de telefon la care sa sune (si era al meu) ca atunci o sunasem de pe alt telefon. Dar din păcate l-a notat gresit si chiar m-am suparat ca voiam sa o sperii putin

| papuciirupti explică (pentru Ihvnnm):

Frumoase amintiri.
dar tu faci numai la familie? laughing
alea cu prietenii mi se par cele mai penale.

| Ihvnnm a răspuns (pentru papuciirupti):

Sincer, acum ca mi-ai spus mi-am dat seama ca la prieteni nu prea am facut. Chiar o sa ma gandesc si o sa le fac si lor farsewinking vreau sa gasesc unele noi si super amuzante happy

| papuciirupti explică (pentru Ihvnnm):

Asta cautam si eu, farse noi
ca tot vine revelionul si unii se imbata (eu nu consum alcool laughing si o sa creez o atmosfera laughing)