| Farazahar20 a întrebat:

in primul rand vreau sa-va urez la multi ANI 2012...Multa sanatate! si noroc. Cum vi-s-a parut intrarea in noul an 2012? Ati petrecut-o cu artificii si petarde pe strada?tongue Eu asa am facut tongue

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Asa am facut si eu am baut o sampanie si am dat cu artificii am avut niste baterii cu 36 de focuri

| PsychoDreamer a răspuns:

Si tie la multi ani! Eu am stat la masa cu parinti si sora. Ei, stii cred cum e, amintiri, cantece la chitara, si multe sentimente! Acum ascult muzica mea preferata si sper la mai bine, caci stiu ca va fi asa! La multi ani!

| AnMa a răspuns:

Buna! Si eu iti urez La multi ani si tot binele din lume big hug
In legatura cu petrecutu'...pai am stat in casalaughing iar la 23:57 am iesit pe balcon si m-am holbat la artificii... eu nu am lansat nimic laughing apoi la 00:00 tot pe balcon am ciocnit paharele cu sampanie laughing si apoi m-am culcat laughing (faza cu dormitu' a fost doar o gluma) Apoi am trecut la masa drooling laughing si acum dai jos caloriile care le-am pus la masa laughing tastand la tastatura laughing
Happy new year! big grin

| britney4kevin a răspuns:

Multumesc mult la fel si sa fii iubit si fericitbatting eyelashes. intrarea in noul an mi s-a parut foarte tare. am urmarit arificiilele si am baut sampanie.

si eu iti urez un an nou fericit!

| AsusV2 a răspuns:

Ma mir... din poza de profil mai mult de 12 ani nu ai!