| CryChristiAN a întrebat:

Cu toate ca maine nu ( cred) ca o sa intru, as vrea sa va urez de astazi sa aveti un Revelion interesant si pe care sa nu-l uitati niciodata, un An Nou imbelsugat cu sanatate si impliniri.
Hai sa pun si o intrebare ( sau mai multebig grin):
Cum vi s-a parut anul 2012? A trecut mai repede/ mai greu, cu bune si rele? SI ce planificari v-ati facut pentru Noul An? A-ti vrea sa fie la fel ca 2012, sau mai bun?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Noroc omule, a fost un an cu multe belele si cateva evenimente placute si va veni un an cu cel mai mare scop realizat in viata mea, ma asteapta autotrenul sa-l manevrez zile si ani la rand incepand cu anul 2013 si asta e ceva important in viata mea.

| yaVanilla a răspuns:

Multumim si tie la fel.

| raisa1993maria a răspuns:

Multumim frumos, iti urez multa sanatate, succes in viata si sa fii iubit happy. Anul 2012 mi s-a parut un an obisnuit, a trecut repede. sper ca in 2013 sa am bucuria de a lua bacul laughing

| Antoniacopiluța a răspuns:

Multumesc,la fel! Anul 2012 pentru mine a fost orbil.A trecut incredibil de greu. Sper ca 2013 sa fie mai bunlaughing

| InnocentLoovee a răspuns:

Multumim, la fel. Mie una mi-a placut 2012. Planul e sa invat sa cand la chitara laughing.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Multumim vladut si tie iti urez sanatate si tot ce iti doresti si sa fim fericiti cu toti ca am scapat de APOCALIPSAlaughing, intr-adevar 2012 a fost un an destul de interesant nu prea frumos pentru mine... dar as vrea ca anul 2013 sa fie mai frumos sa fie si salariile mai mari sa avem bani mai multi laughing In final sarbatori fericite tuturor sI MULTA BAFTA.

| dyanakitty a răspuns:

Pai anul 2012 a fost unul bunicel nu mi s-a intamplat multe lucruri rele doar unul singur care sunt vinovat dar am avut si momente bune. as vrea ca 2013 sa fie cu mai multa vointa pentru mine si cu mai multa putere si as vrea sa iau examenul ca sa ajung la liceu :d