| ByaBibiutza a întrebat:

Ma ajutati cu ceva? Cum pot sa scot de pe youtube tot ce am cautat, adica istoricul? Adica dau de doua ori click pe search si imi da istoricul! cum il pot sterge? (Nu va ganditi la altceva)

3 răspunsuri:
| DinnAdinnA a răspuns:

Google Chrome :
Dai pe acele trei linii una sub alta de langa X de sus.Dai la istoric. Apoi pus sageata in dreptul site-ului si bifezi casutele ce ti le arata cand pui sageata. Pe urma cauti putin mai sus de site-uri si o sa scrie " Stergeti datele de navigare. " sau " Eliminati elementele selectate ". Daca dai pe prima, stergi tot istoricul. Adica tot ce ai cautat in toti anii de cand folosesti acel calculator / laptop.

Funda?! puppy dog eyes.

| mSy2dust a răspuns:

Deci dai CTRL + H dai pe azi sau pe ce zi vrei sa stergi apoi gaseste la istoric orice pagina accesata de pe youtube.Dai click dreapta pe el ( pe acea pagina de pe youtube ) si da uita tot despre aceasta pagina sau ceva de genu uita tot despre acest site!

| ByaBibiutza explică (pentru mSy2dust):

Nu cred ca ai inteles... Eu stiu sa fac asta! Cand sa cauti pe search pe youtube si dau de 2 ori click imi apare ce am cautat. Am incercat si cum mi-ai zis tu!