| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU:*. Ma ajutati si pe mine cu ceva?:S. Cum pot sa pun muzica la hi5?tongue. Please help >me:*big grindau fundoaica...normal:*

Răspuns Câştigător
| KimK a răspuns:

Sau si mai tare intra pe http://mixpod.com/ si e mult mai tare poti sa pui ce melodii cate vrei. poti sa il faci sa porneasca automat (atentie sa dai pe pornire automata... te descursi tu ) poti sa pui melodiile pe un I-phone sau mp4 mai multe chestii plz sa imi dai fundita ca ar fi prima :*.
sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| KimK a răspuns:

Ms pentru. fundita :*

| Mihaelaa98 a răspuns:

Sa porneasca automat nu?

pai te duci pe yotube scrii muzica pe care o vreei si sub videovlipo sa vezi o chestie dai clik pe ea si iti apare o chestie dai copy si past pe hi5 la editeaza despre mine apoi undeva scrie asta (fs=1& hl=en_US" ) si dupa asta pui &autoplay=1 adica asa (fs=1& hl=en_US&autoplay=1")si ghilimele la sf ( da chestia asta o pui la adoua data fs=1& hl=en_US" ca mai e una sus deci cea de jos))

SPer ca ai inteles big hug

BAFTA