| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU `! Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un titlu pentru o poveste `. Este vorba despre 7 fete `. :-s Dau funda, fundoaica, fundita, fuditoi cum vreti sa ii spundeti `. :]] Multumesc anticipat `. :*

2 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Pustoicele din(iti alegi un oras)sau Cele 7 rebele, Frumoasele din(oras, tara)Cele mai bune prietene, Grupul(si le pui un nume)

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Nu pre stiu cum sa te ajut.da-mi mai multe detalii despre povestea ta.Dar crede-ma ca e greu sa gasesti un tilu potrivit.Eu imi fac o carte si inca nu stiu ce titlu sa-i dau.Dar, ma rog, da-mi mai multe detalii despre povestea ta