| Daviiiiiid a întrebat:

Mi-am descarcat un joc, dar cand sa deschid folderul cu fisierele descarcate nu-mi apare imaginea.iso pe care s-o montez. Imi aare o imagine.sfv! Ce ar trebui sa fac cu ea?

1 răspuns:
| TheMaster123 a răspuns:

Primul lucru: instaleaza-ti daemon tools(e un fel de power iso) apoi incearca asta: click dreapta la mouse unde e imagine.sfv si selecteaza open with. apoi selecteaza daemon tools si daca nu merge asa incearca sa descarci de pe alt site. Sper ca sa mearga.