| AlexAttac a întrebat:

Mi-am facut un abonament de cursuri de inot, mâine mă duc.

La prima lectie cam ce te pune sa faci, exercitii, intri in apa?

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Te invata cum sa dai din maini si din picioare, pozitia corpului, cand is cum sa respiri, cum sa tii capul etc.

| daniellacatus a răspuns:

La inceput te duce la apa mica 1m presupun.cineva te tine de burta si tu trebuie sa dai din maini si din picioare.La un moment dat iti va da drumul si te lasa sa vada cat poti inota. Daca te descurci foarte bine te duce la apa mai mare.Nu mai zic de exercitiile de incalzire in apa la care dai din maini si din picioare.