| alecszzz a întrebat:

Salut TPU,mi-am instalat,,malwarebytes anti-malware,,cum trebiue folosit? era acolo scanare rapida, totala parca si inca una, pe care trebuie sa dau? si cand a terminat de scanat ce trebuie sa fac? l-am folosit o data si am inlaturat toate mallware din carantina
e bine? cum trebiue sa il folosesc? FUNDA

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Da
malwarebytes ii foarte bun pentru pc, el combate programele virusate care ingreuneaza viteza calculatorului

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Acum, la inceput, este bine sa dai pe Scanare totala, asta dupa ce ai dat Actualizare. Dupa aceea poti folosi Scanarea rapida.
Dupa scanare iti prezinta un raport cu rezultatele scanarii si daca ti-a gasit virusi ii pune in Carantina si-i poti sterge de acolo. Numai bine!