| madaluhsha a întrebat:

Dau funda si vot. Am luat aseara trojan, am incercat sa scap de el cu Malwarebytes`Anti-Malware. L-am instalat, am dat scanare completa apoi am bagat toate obiectele infectate in carantina. Ce mai trebuie sa-i fac pentru a scapa de trojan?

Răspuns Câştigător
| Cracos a răspuns:

Sa-ti scanezi calculatorul de la A la Z
si daca tot nu te scapa antivirusul de virus, atunci iti reinstalezi Windowsul
Dar cred ca este cea mai buna metoda reinstalarea Windowsului pentru ca daca scanezi calculatorul se incetineste progresul muncii acestuia

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bifezi toate obiectele infectate si le stergi. Numai bine!

| express11 a răspuns:

Dai remove din carantina!

| sticksulet a răspuns:

I-ati AVS cu licenta! Adica dai nume si email si ti se da un cod de activare, gratuit, un an de zile! E forma free la Kaspersky Antivirus!
Si incearca sa-l formatezihappy

| ian_3462 a răspuns:

Eu formatez pc-ul. Daca faci plati online iti recomand acelasi lucru. Nu vreau funda pentru ca vreau sa inchid contul