| ALIN15MW a întrebat:

Mi-am luat nevasta in sims 3 si nu stiu cum sa fac copii?

6 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Mai bine iti iei nevasta in real si faci copii cu ea laughing) uita-te si tu pe net xxx si vezi cum se fac copii laughing

| PsychoDreamer a răspuns:

Totul se incepe de la simplu flirt, apoi, pe masura ce evolueaza relatiile/sentimentele voastre, se descopera noi posibilitati, inclusiv copiihee hee

| Annalina99 a răspuns:

Trebe sa fie nevasta ta te pui in pat ca relax vine ea si faci clik pe try a baby si gata.In 3 zile copilul e gata

| baubau11 a răspuns:

Te bagi in pat cu ea, dai try for baby si in 3 zile apare copilu

| ALIN15MW explică:

Nu vrea sa fete!

| ALIN15MW explică:

Nu vrea sa inte cu mine in pat dar e mare relatia