| XxLoLiPoPxX a întrebat:

As vrea sa stiu cum faci copii pe sims 3

Răspuns Câştigător
| Kqzu97 a răspuns:

Ii pui pe cei doi "simsi"in pat pe relax si dai click pe unul dintre ei si alege Try for Baby. Funda?

| Hagiu_Viviana_1970 a răspuns (pentru Kqzu97):

Și dacă personajul nu vrea sa se ducă lângă celălalt in pat și îmi arată o inima tăiată ce fac?

9 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

Daca vrei sa ai fata mananca in timpul sarcinii mere. daca vrei baiat mananca pepeni. daca vrei gemeni trebuie sa ai fertility treatment(trebuie sa-l aiba doar unul dintre parinti sau amandoi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pui p aman2 in pat ( Relax ) dupa dai click pe unu si dai Try for a baby smugbig grin sau daca nu apare, dai pe Kiss si chestii din astea si dupa aparebig grin

| ThisIsIoanaBlack a răspuns:

Pai daca vrei sa faci decat un copil ii pui in pat la relax si dai "try for baby" daca vrei sa faci gemeni sau tripleti cumperi de la cufar "fertility baby" sau ceva de genu si dupa ii pui sa faca "try for baby". Daca vrei sa fie fete cumperi si dai sa manance mere iar daca vrei sa fie baiat ii dai sa manance harbuz de la magazin poti cumpara.Iti dau si un cod cu bani "motherlode" dar trebuie sa apesi pe SHIFT, pe CTRL si pe C toate odata dupa vezi ca-ti apare o bara sus iar dupa scrii codu. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Ioana9 a răspuns:

Sfat: dupa ce i-ai pus sa faca asa ceva, femeia o sa vomite, iar in scurt timp va fi insarcinata... daca ai vrea gemeni, nu duce pe loc femeie la spital, las-o sa se duca ea singgura( asa cred ca se vor face gemeni)happy.

| serj1012 a răspuns:

Eu vreau sa stiu chestia asta CU COPII doar pe sims 1...

| mikaela_7481 a răspuns:

Huuu! Ma speriasem ca intrebi cum se fac copiii... cei umani. Acum m-am linistit, imi pare rau, nu te pot ajuta!

| TomescuTudor a răspuns:

Dai la try for baby!

| Radulescu_Laura_Maria_1992 a răspuns:

La mine nu scrie de loc relax, ce sa mai fac ca nu mai stiu, un sfat va rog mult!