| AlexMoss a întrebat:

mi-am luat o agenda si as vrea o mini-lista in care sa imi spuneti cu ce as putea sal il umplu la inceput m-am gandit sa il umplu cu injuraturi pe care sa le folosesc in diferite priecte pe calculator si nu vreau sa fac un jurnal din el Astept Raspunsuri
Cel mai detaliat raspuns ia FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Sa iti spun cum am facut eu:sunt pasionat de jocuri pe pc astfel ca mi-am facut o lista cu toate jocurile de pe calculator si le-am sortat ca fiind :"Actions Games","Medieval Games","Shooter Games","Sport Games" si am mai avut cateva categorii iar inainte de fiecare categorie faceam cate un desen si scriam gen grafiti rubrica (la cele medievale desenam soldati care se luptau,la cele de actiune o masina in flacati niste focuri de arma, la cele sport o secventa dintr-un meci de hockey-sunt pasionat si de desen, de altfel am 65 jocuri instalate pe pc,toate fiind mofturoase cand vine vorba de performanta pc-ului-).Am mai facut o rubrica in care mi-am pus servere Counter-Strike,dupa care o rubrica in care am scris bancuri, dupa care una in care mi-am scris orarul de la scoala, apoi una in care tin numerele de telefoane ale prietenilor si tot asa.Baftawinking

3 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cu numere de telefon, lucruri importante pe care nu vrei sa le uiti, diverse notite importante...

| Leemonn a răspuns:

Variante:
1.Sa scrii ce vei face maine.
2.Sa iei notite.
3.Sa scrii bancuri\poezii...
In finee...winkingSper ca te-am ajutat. Fundaa?

| AlexMoss explică:

Magnifico tu stii sa raspunzi la o intrebare foarte detaliat tine-o tot asa