| kar1GaNNN a întrebat:

miercurea viitoare vreau sa ma duc la dentist dar mi-e tare frica ca o sa ma doara chiar daca ma amorteste.
Am 2 masele cariate aproape de tot nu mai am decat 1 colt, si cand mananc ma apasa foarte tare, si mi-e frica cand vrea sa o scoata sa nu ma apese ca sar sus dupa scaun laughing.
Voi ce credeti doare cand lucra la masele stricate?
Funda.

Răspuns Câştigător
| AlezutzaM a răspuns:

Nu doare deoarece intai te da cu spray bine si iti mai face o injectie ca sa scoata cariile dar nimic rau

| kar1GaNNN explică (pentru AlezutzaM):

Bine ar fi laughing sa nu ma doara.

9 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

De durut este posibil sa te doara, depinde de norocul tau...

| kar1GaNNN explică (pentru ombladon):

Depinde de carie laughing

| ombladon a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Eu mi-am scos 2 masele, mi-a facut anestezie, mi-a amortit toata gura, numai maselele respective nu, nu prea pot descrie durerea...

| neutrino a răspuns:

Te temi degeaba.

| cosminica212 a răspuns:

Nu doare numai ca are gust naspa daca iti da cu spray

| kar1GaNNN explică (pentru cosminica212):

Cu gustu ma obisnuiesc, nu-i stres, numai sa nu ma doara sau sa ma apese pe nerv ca e jale laughing.

| kar1GaNNN explică (pentru cosminica212):

Ok happy

| cosminica212 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Ba eu spuneam ca nu-i neaparat sa-ti faca injectie, varumiu a tipat o ora de durere ca i-a facut injectie laughing laughing