| xSkrillex a întrebat:

O problema urgenta!
Am spart tabla in clasa la mine crying si acum trebuie sa iau alta.
Dar clasa mea are o tabla facuta din 2 bucati(de aia de moda veche) si is de sticla neagra! Eu am spart doar o parte si o parte a ramas intreaga.Acum vreau sa cumpar alta bucata din aia si nu stiu de unde si cat costa
P.S: sunt dintr-un oras din judetul Suceava si nu stiu unde sa gasesc Dau Funda! Promit

3 răspunsuri:
| Liquor a răspuns:

Hei, cauta la un magazin de oglinzi, acolo sigur veri gasi, una completa, noua e in jur de 200 ron, deci te-ar putea costa in jur de 100 ron, sper ca te-am ajutat