| UIV27 a întrebat:

Sunt din SUCEAVA si vreau sa cumpar un galaxy s4, dar problema este ca e spart ecranul(doar sticla). intrebarea mea este daca se poate schimba doar geamul? daca da, stiti voi un service din SV care face asta?

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Geamul ala e touchscreen-ul si nu e un milion e cam http://www.magazingsm.ro/......egru-13756
de pus iti iei ceva subtire scoti pe aia veche dupa ce o scoti iti ramene un lipici acolo il cojesti si pe ala (cat se poate si il pui pe asta nou

3 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Sticla e in jur de 1 mil, iar sa o pui, e simplu. la service iti ia un mil pentru montat, fara service, iti trebuie picatura laughing

| UIV27 explică (pentru CaLyStuu):

N-am inteles nimic

| efpies a răspuns (pentru UIV27):

Nici eu laughing

| AdrenalinTm a răspuns (pentru UIV27):

Geamul ala e touchscreen-ul si nu e un milion e cam http://www.magazingsm.ro/......egru-13756
de pus iti iei ceva subtire scoti pe aia veche dupa ce o scoti iti ramene un lipici acolo il cojesti si pe ala (cat se poate si il pui pe asta nou