| Pho3nix a întrebat:

Pentru cei din Galati, am o propunere pentru voi.
In calitate de organizator, am onoarea sa va invit la Festivalul National de Teatru "ACTFEST", ce se va desfasura in zilele de 15, 16 si 17 aprilie. Vor veni 8 trupe din Romania din diferite orase.
Spectacolele vor avea loc in Sala de Spectacole a Casei de Cultura a Studentilor din Galati. (C. C. S)
Intrarea este LIBERA! Presupun ca multi dintre voi stiu unde este Casa de Cultura a Studentilor. (langa Club S).
Va astept si va asigur ca merita!

Bye bye!

3 răspunsuri:
| Pho3nix explică:

Da, teatrul din ziua de azi nu mai este apreciat si asta e cel mai aiurea.
Sunt foarte multi tineri talentati la actorie si studenti si elevi, etc.
Multi vin la o piesa de teatru doar pentru a face ''caterinca'' sau a face mistouri. Putin sunt cei care vor cu adevarat sa vada o piesa de teatru. Dar, asta este, mergem inainte.
Fac ceea ce-mi place, adica teatru, actorie si asta este cel mai important pentru mine!

| Parker a răspuns:

Pacat ca nu sunt din Galati.sigh Bafta Pho3nix cu organizarea, ma bucur ca mai sunt "teenagers" preocupati cu arta teatrului.

| ioanaabt a răspuns:

Mare dreptate, Parker. Ce rau imi pare ca nu sunt si eu din Galati. Mult succes!