| The4Ever a întrebat:

Peste cateva zile incep si eu prima zi de liceu, sunt la profil de mate-info.
Imi puteti da niste sfaturi referitoare la ce as putea sa mai repet la Matematica,Fizica, Chimie, Romana si Engleza?
Banuiesc ca o sa ne puna niste intrebari.

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai o sa fie din tot ce ai facut pana acum recapitulare sa vada ce stiti

| rld0 a răspuns:

Fa niste flotari o sa te ajute extrem de mult.

| teodora_4130 a răspuns:

Pai depinde de profesori. Nimeni nu stie exact ce trebuie sa repeti sfatul meu este sa repeti cam ce este esential din respectivele materii ..fiecare liceu si profesor are modul sau de invatare. Invata ce este esential si mai repeta din cand in cand cu o prietena ca si cum ea ar fi profesorul si iti spune intrebari astfel in cat tu sa rapsunzi corect… eu asa am facut sper ca iti va fi de folos :* funda daca te ajuta? happy