| Teodor29 a întrebat:

, puteti sa imi spunteti si mie cum pot sa vad daca sunt admin pe un grup de facebook. Si cum pot face pe altcineva admin pe un grup? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Rallu08 a răspuns:

Pai, ca sa poti vedea daca esti admin pe un grup de facebook trebuie sa intri in grupul respectiv si sa cauti la membri. Si acolo sunt mai multe variante unde iti arata si adminii. Si ca sa poti face pe altcineva admin pe un grup trebuie sa fii tu fondator si nu stiu sigur daca poti si daca esti doar admin. Sper ca te-am ajutat.