| Arisu a întrebat:

puteti sa-mi dati exemple de cele mai frumoase si sincere felicitari pentru baiat? va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

1.Dintre toti cei pe care i-am sarutat,
Doar gustul sarutului tau l-am pastrat...
2.Pasiunea este ceea ce simt eu cand ma gandesc la tine
3.Sunt flacari ce ard in noapte, sunt focuri care nu se sting, sunt despartiri ce par aproape, si amintiri care inving! TE iubesc (...)
4. Engleza nu cunosc, franceza nu vorbesc doar cuvantul romanesc. sa iti spun ca te iubesc
5. Dragostea e ca un zambet, niciodata n-are valoare daca nu o daruiesti!
6. Dragostea se afla in inima fiecaruia doar ca unii, refuza sa creada in ea.de asta lumea e atat de rea.dar tu iubirea mea mi-ai deschis.un loksor.ce nu putea nimeni sal ia.te iubesc.din toata inima.
cam atat si iti zic ceva dar in gluma sa nu iei in considerare : Nu iubi un blond
Ca`i un tont.
Iubeste un brunet
Ca e mai destept rolling on the floor

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

„Dragul meu, esti cel mai dragut tip din Calea Lactee, părul tău e ca abanosul.Pe bune,chiar e ca abanosul, poți face focul cu el, iar buzele tale sunt asa de mari că poți face piftie si sa hrănesti popoarele infometate.In concluzie, te iubesc purcelus."

| anushka_2167 a răspuns:

Eşti fineţe de băiat, din reviste decupat