| RaduAl3xx a întrebat:

recent m`am apucat de scoala de soferi si nu vreau sa pic la examen si de aceea vreau sa stiu ce pastile de tinere d minte sunt cele mai bune! care stie sa imi spuna primeste FUNDA! Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| adytzul89 a răspuns:

Salut radaulexx,
in primul rand succes la examen:)
in legatura cu pastile pentru memorie, cauta lecitina sau energy and memory, de la http://romania.calivita.com/, produsele sunt intr-adevar scumpe, dar sunt naturiste :) si te ajuta uneori. in legatura cu scoala de soferi, ti-as da cateva recomandari pentru a iti verifica cunostintele.
iti faci cont pe www.drpciv.ro dupa care te loghezi si intri pe site-ul aceasta http://www.drpciv.ro/info-portal/dlExamSignUp.do ( nu uita, merge doar cu internet explorer ), si nu in ultimul rand incearca sa faci toate intrebarile din carte, te ajuta foarte mult:)
Succes si multa bafta :)

3 răspunsuri:
| RaduAl3xx explică:

Mersi frum tuturor pentru gest, dar nu mai e nev ca am loat deja examenu` acum o luna:X fara nici un fel de pastile. oricum va multumesc frumos inca o data! bft

| Inessix a răspuns:

Poti sa iei lecitina. Si mananca nuci, sunt excelente. Stimuleaza memoria in mod natural.

| NorbO a răspuns:

Gingko biloba, lectina(din timp), memo one, extrem vit, Memo Plus eu iti ofer Memo Plusbig grin