| patrat8888 a întrebat:

Rog seriozitate MAXIMA. Dau Iteme pe Metin2 Buzau : Saphir sura+7, otel sura+9,"seturi" bunicele Sfanta+3, 140kk si 3 lingouri de 100kk fiecare (le puteti transforma pe fiecare in 100kk cash), le dau pe Iteme Metin2 RO sv Trianguli, sau Yang CASH! Sa nu credeti ca vreau Posedata full bns sau Sirius... vreau iteme normale..cu HP FMS sau RIB.o mortala cu PV, depinde ce sunteti dispusi sa dati! Cum am spus si mai sus rog seriozitate maxima, nu dau acest anunt sa dau "tepe" si nici nu vreau sa iau. Daca cineva este interesat vom intra pe metin2 Buzau ii voi prezenta caracterele (am si un farmer sura arme magice cu 3 P-uri si iteme de farmat in depozit,eu farmez super cu ele), dupa aceea vom intra pe RO sa imi arate ce iteme este dispus sa dea.Vom vedea cum facem... De preferabil sa dam amandoi in acelasi timp Accept! ATENTIE : nu dau numarul de telefon din motive personale. Cine este interesat sa isi lase ID-ul de Messenger aici, sau sa aduge : yoyo.andrey. Va rog sa fiti on pana la 20:00 nu vreau sa astept dupa voi sa intrati, eu voi fii on pana la 20:00. De asemenea in fiecare zi intre orele 17:00 - 20:00. Am uitat sa va zic ceva mai dau si un MOD pe Metin2 Light pe iteme Trianguli detalii la acelasi ID! Multumesc, sper sa facem treaba buna!winking

1 răspuns:
| Stalievus a răspuns:

Crezi ca o sa te imbogatesti? Hacklaughing