| DavidMihail a întrebat:

Scuzati categoria, nu mi-a aparut Jocuri PC/online.Am gasit un server de metin2 numit Metin2GTX.Este un server destul de dragut, dar slab populat.
Cateva detalii:
Level maxim 105.
Arma maxima de lv 105 exact ca pe metin2ro.
Armura maxima lv 105 exact ca pe metin2ro.
Tyrax este in map1.
Inelul de teleportare si inelul anti experienta se gasesc la magazin.
Adaugatoarele de bonus sunt cate 50 la magazin, schimbatoarele pica la metine in numar de 50.
Cartile,ss-urile,cititul concentrat si pergamentul exorcizarii nu sunt la magazin, pica la metine.
Pietrele sunt la magazin+3, maximul+4, cele +4 pica la magazin.*Pietrele+3 nu puteti sa le faceti la Tyrax+4, pica doar la metine.
Rate 200 la toate.
Ma gasiti in joc cu numele RaulDaniel si WWE2K14.
Ownerul este K1dal,MOD-ul este ArtagonLord.
Mai multe detalii veti afla pe server.
Site:www.metin2gtx.ro
Ajutati-ne sa populam acest server frumos.

2 răspunsuri:
| andrei687 a răspuns:

Jocul este bun cum te cheama pe joc.

| bossmadiboss a răspuns:

Ma apuc eu si vreo 10 very deai mei ca le plac metinele PVM HARD. Funda?