| geanyhalav a întrebat:

se apropie vacanta, deci eu si familia mea vrem sa mergem la mare (la mamaia) la un hotel decent dupa urmatoarele criteria: sa aiba vedere la mare si sa fie aproape de plaja ae conditionat si tot cei trebuie unei camera pentru 3 adulti si 1 copil de 12 ani. pretul undeva la 100-200ron/noapte si un hotel de minim 3 stele. Funda

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Conditiile sunt imposibile pentru Mamaia in sezon. Un apartament sau o tripla la 3 stele costa in sezon macar 100 de euro pe noapte, sau chiar mai mult daca vreti sa fie aproape de mare. la 100-200 de ron pe noapte, atatea persoane, va trebui, din pacate, sa va multumiti cu o pensiune sau o gazda. Sau puteti incerca in Bulgaria unde preturile sunt ceva mai mici

| geanyhalav explică:

Si bine inteles apartament sau camera tripla cel putin

| geanyhalav explică:

Nu, vorbesc de persoana 100-200ron pe persoana.
adica 600-1000ron in total