| anonim_4396 a întrebat:

si fani IUBIRI SECRETE! As dori sa va adresez o intrebate la care sa-mi raspunda doar cei care urmaresc serialul IUBIRI SECRETE sau cei care sunt siguri de raspuns. In sezonul 4 in Iubiri Secrete este un episod in care ii suna Georgianei ( copia Ioanei ) telefonul cu o melodie si nu mai stiu in ce episod. Sper sa ma ajutati daca stiti episodul, melodia este Avicii dar nu stiu care. Daca stiti si melodia si episodul ar fi excelent. Dar ma intereseaza episodul sa il stiti in special. Ma scuzati daca am gresit categoria. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| SlenderWomen a răspuns:

Ai obs k toti au iphoane?

| beendone a răspuns (pentru SlenderWomen):

Tu ai observat ca am scris GEORGIANA? Sau e greu pentru tine sa citesti?

| Words56 a răspuns (pentru SlenderWomen):

Lol da +)

| beendone a răspuns:

Am gasit intr-un final. Se pare ca cei doi care mi-au raspuns sunt batuti in cap sau e vina naturii nu e vina lor.

Întrebări recente