| ZCXCV a întrebat:

Spuneti-mi site-uri de jocuri online (care sa nu trebuiasca descarcarte).
Si inca ceva...Este un site de jocuri dar i-am uitat denumirea, stiu ca era din 4 ltere si incepea cu R sau cu G nu mai stiu sigur. Va rog sa mi-l reamintiti daca puteti.
FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

Buna! Iti pot sugera cateva jocuri pe care le joc/le-am jucat happy, dar din pacate nu imi dau seama despre ce site vorbesti happy Totusi uite jocurile:
1)Transformice (e foarte tare jocul!)
2)ClubPenguin
3)Ipandanda(aceasta este o noua versiune a jocului Pandanda, care din pacate nu mai este funcional)
4)Aici iti sugerez jocurile Goodgame.Sunt aproximativ 7 jocuri de acest gen:Goodgame cafe, Goodgame disco etc.)
5. Jump Jupiter
Sper ca te-am ajutat! Fundita te rog?