| Adytzu258 a întrebat:

Stie cineva cat costa transportul la magazinul Firstbike.ro?!

2 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Pai depinde unde in tara vrei tu sa iti trimita si unde au ei sediul. Din cate stiu eu ei folosesc Urgent Currier deci ai putea sa cauti pe google tariful lor.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Am intrat pe site-ul lo si am selectat ce scrie depre transport :"4. Cum intru in posesia produsului?
In momentul vizualizarii cosului de cumparaturi puteti opta pentru un transport prin curier la domiciliul dumneavoastra sau va puteti ridica cumparaturile din oricare showroom din reteaua magazinelor First Bike.

5. Cum platesc?
Puteti opta pentru urmatoarele modalitati de PLATA:
- in NUMERAR, la livrare (sistem ramburs, maxim 7, 000lei pentru peroanele fizice si maxim 5, 000lei pentru peroanele juridice)
- PLATA in avans prin ordin de plata in contul Bikemania srl in baza unei facturi proforme (expedierea se va face dupa confirmarea plati).
- online, prin card (prin rate la BCR sau Card Avantaj)
In functie de modalitatea preferata, veti primi instructiuni suplimentare, daca e cazul.

6. Transport
La produsele cu greutatea peste 40 kg., valoarea transportului poate varia intre 100 si 300 de lei. Valoarea exacta a acestuia va fi comunicata de catre reprezentantii departamentului de vanzari."
Sper sa-ti fie de ajutor!
Spor la cumparaturi!