| effect_8129 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste un film vechi (intre anii 80-90) care incepe asa : Un om (in rolul principal, nu stiu actorul) vine cu un avion si dupa aceea urmeaza o bataie intre niste cocosi... Chiar nu stiu alte amanunte. Poate isi da cineva seama.

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

E cumva cu Sylvester Stallone? stiu ca era unul asa cum zici tu si incepeau batai cu cocosi... zi si tu macar un actor daca iti mai aduci aminte sau cum era filmul actiune, comedie...macar mai da un mic detaliu

2 răspunsuri:
| effect_8129 explică:

Da, parca cu Stallone era. Mai stiu ca respectivul (poate Stallone) da cap in cap cu un chelios intr-o padure parca. Filmul nu stiu, probabil actiune.

| effect_8129 explică:

Da, probabil cu Stallone. Stiu ca se dadea cap in cap cu un chelios pe o stanca... Si cred ca e actiune... actori, dupa cum am zis, nu stiu.