| Frostoso a întrebat:

Salut TPU,

Stiu ca era un joc care l-am jucat acum mult timp si nu-mi mai aduc aminte de el, poate va aduceti voi aminte si imi spune-ti numele jocului...

Erai un fel de spion american care erai infilitrat in spatele liniilor inamice germane si puteai sa te costumezi ca soldat, gestapo, officer neamt etc... si te punea sa recuperezi dosare sa salvezi ostatici sa asasinezi reich-ul si tot asa... Stie cineva care-i numele jocului?

1 răspuns:
| Falca00 a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca e Hitman.