| XxLauraVaZambestexX a întrebat:

Sunt foarte plictisita si afara e innorat, nu stiu ce sa fac. Funda

9 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

La mine e soare si frumos. Poti sa iti suni o prietena si sa o inviti la tine ca sa faceti ceva interesant, sa citesti, sa asculti muzica, sa raspunzi la intrebari de pe TPU, sa te uiti la un film/serial. big grin

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Păi, nu ştiu câţi ani ai dar zic si eu:
1. Poţi să mergi la piscină/ştrand cu colegi/prieteni.
2. În discotecă.
3. Să citeşti ceva bun.
4. Să te uiţi la TV.
5. Să stai pe net.
6. Să te plimbi în parc.
7. Să mergi la film.
8. Să asculţi muzică.
9. Să dansezi.
10. Să desenezi. [Dacă îţi place.]
11. Să faci poze.
12. Să mergi la cumpărături.
13. Să joci jocuri cu prieteni gen Twister, Monopolis, Europolis sau in aer liber volei, handbal, etc.
Te poţi înscrie la un club la diferite secţiuni [Dans modern, creaţie, etc.]
Poţi să înveţi să faci brătări şi să le vinzi după.
Pa, pa.

| Merx a răspuns:

Buna! Poti sa te uiti la Tv sa te joci pe Pc sa Faci o treaba pe care ai anulat-o de multe ori, Sa citesti o carte! Bafta!

| Dj14mally a răspuns:

Pai incearca sa explorezi lucruri noi.cred ca daca ai iesi pe banca impreuna cu o prietena de a ta a ai incepe sa discuti iar apoi o sa mg la plimbat poate va jucatzi.eu ma joc pe fb intra pemess...dar daca eti din acea care e destepta luceaza exercitii da asta nu prea recomandbig grindaca nu uite intra pe Vplay da la cautare si uitate la The vampires diaries.e un serial incepe sa te uiti si e m, isto daca nu un film de comedie creca e foarte bun iti zic eu

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Aceiasi poveste si la mine.
Eu citesc reviste,ma uit la tv, ma joc la laptop, fac teme(de vacanta)ma joc jocuri pe armor games.com,beau cola,vorbesc la telefon,scriu mesaje,ma uit la poze pe facebook,dorm,fac karaoke pe youtube,mestec guma,imi pun postere prin camera, imi fac curat in camera, stau pe TPU.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste o carte, citeste articole pe net, vorbeste cu prietenii pe mess, uita-te la televizor, asculta muzica, probeaza niste haine, (rochii, nu stiu), da-mi o fundita si adauga-ma ca prieten, da-mi id-ul pe privat si te scap de plictiseala big grin

| SunShineyKidu a răspuns:

Vorbeste cu prietenii la telefon poate va vedeti sau ii inviti la tine acasa! Citeste reviste, carti. Nu e chiar potrivit, dar poti incerca sa-ti arunci un ochi pe temele de vacanta sau poti uca un joc cu cei din familie daca sunt acasa ( table, maroco, carti, remi, cine stie castiga...etc) Succes! NU ai de ce sa te plictisesti TRAIESTE-TI VIATA CAT POTI!

| helena1701 a răspuns:

Buna!
1.Poti sa citesti o carte
2. Poti sa te uiti la un film pe tv
3. Poti sa te uiti la un film pe net
4. Poti sa chemi niste prieteni la tine
5. Poti sa asculti muzica
6. Poti sa-ti faci niste teme
7. Poti sa te joci cu animalele de companie (daca ai)
8. Poti sa te joci pe calculator
9.Sa-ti faci ordine in camera
10.Sa dansezi
11.Sa-ti aranjezi parul(mi-e imi ia cel putin o ora)
12.Sa vorbesti cu prieteni la telefon

| babyskull a răspuns:

Pai gaseste-ti si tu o treaba de facut in casa cum ar fi sa iti faci un site dar trebuie sa te tii de el