| adapreda2088 a întrebat:

Ce fac daca afara ploua si eu sunt plictisita?

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

Foarte simplu:deoarece la noi in comuna ploua de 3 zile in continuu:
uite ce fac eu:
1)Dansez
2)Ascult muzica
3)Desenez
4)Citesc
5)Stau pe mess
6)Stau pe net(caut jocuri)
7)Ma uit la filmulete amuzante pe net
8)Chem o amica la mine
9)Vorbesc la telefon
10) fac parada modei in casa(ma imbrac amuzant
11)Fac un caiet amuzant
12)Fac un jurnal
13)Planuiesc planuri diabolice pentru dusmani laughing
14)Ma uit la TV
15)Ma gandesc ce sa fac in vacanta
16)Ma gandesc pe cine o sa vizitez in vacanta
17)Imi fac iluzii
18)Povestesc cu mama intamplarile ei din copilarie
19)Imi povesteste mama boacanele pe care le faceam in copilarie
20)Experimentez gatitul(am cat de cat, incerc sa nu ma laud laughing )
21)Ma uit pe geam
22)Joc jocuri cu familia
23)Ma joc cu fratele meu(respectiv sora-daca ai tu, sau joacate cu o colega)
24)Ma gandesc la o intamplare din timpul scolii
Sper ca te-am ajutat. Funda?

4 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

In casa poti sa citesi, sa te uiti la un film, sa-ti chemi prietenii la tine sau poti merge la cinema sau la un suc cu ei.

| Troll a răspuns:

Ar fi foarte indicat sa citesti o carte, iti mai largesti cunostintele, mai scapi de dospit in fata calculatorului.

Mai poti face curat prin casa, sa iti aranjezi lucrurile in dulap, sa citesti o carte.

Dar mai usor este sa pui intrebari stupide pe un site unde oameni ar trebui sa vina cu intrebari la probleme reale nu ca ei se plictisesc.

Generastia Messenger/hi5 ------- copii normali

1 0

| will_4908 a răspuns:

Chemi un prieten si faci sex

| Electrik a răspuns:

Uite un raspuns: orice!